Ehitusmaterjalid

Diffusioonaluskattekile

Kasutusvaldkond: katuse diffusioonaluskattekile (hingav) vastu kivi ja metall katusele.
Omadused: kondensaadi vastane kile on ettenähtud välisniiskuse vastu ja kaitsmaks sisekonstruktsioone vihma ning lume eest kaldkatuse tuulutus süsteemides. Kiled kaitsevad
pööninguruumides soojusisolatsiooni välisniiskuse sissetungi eest ning tänu mikroperforeeringule loovad omakorda võimaluse siseruumides oleva niiskuse tuuldumiseks välja. Kiled on ette nähtud ainult ventileeritavate kaldkatusetüüpide jaoks. Paigaldamine: Paigaldades materjali on vajalik ülekate 15-20cm. Paigalda kile sarikate vahele 25mm läbivajumisega ja jätta ruumi ventilatsiooniks. Materjali pind on kaetud vettimava mittekootud kihtiga peab olema pööratud sissepoole. Värviline joon rullis oleva materjali serval tähistab oma eredama poolega seda pinda, mis peab jääma katusekatte poole (üles).


Antikondensaataluskattekile

Kasutusvaldkond: katuse hüdroisolatsiooni kile kondensaadi vastu kivi ja metall katusele.
Omadused: kondensaadi vastane kile on ettenähtud välisniiskuse vastu ja kaitsmaks sisekonstruktsioone vihma ning lume eest kaldkatuse tuulutus süsteemides. Üheaegselt tõkestab kondensaadist tuleneva veearu sattumise soojusisolatsioonile tänu niiskuse jaotumisele kanga
struktuuril. Paigaldamine: Paigaldades materjali on vajalik ülekate 15-20cm. Paigalda kile sarikate vahele 25mm läbivajumisega ja jätta ruumi ventilatsiooniks. Materjali pind on kaetud vettimava mittekootud kihtiga peab olema pööratud sissepoole.

Tuuletõkkekiled

Omadused:
Kerge ja kiiresti paigaldatav.
Kaitseb soojustusmaterjale ja konstruktsioone nii tuule kui otsese vihma eest.
Ei kortsu, ega pragune külma ilma puhul. Säilitab oma stabiilsuse ka suvekuumuses.
Vastupidav venitamisele ja rebimisele.
Ülekatete tihendamine liistu või teibiga.


Aurutõkkekile

Kasutusala: aurutõkkekile on ettenähtud aurubarjääri loomiseks siseruumides ning soojusisolatsiooniks kald- ja lamekatuste puhul ning objekti välisseintel.
Omadused: Kilematerjal koosneb kolmest kihist: põhikihist, milleks on polüetüleenribadest koosnev armatuurvõrk, ning kahest välimisest kihist, mis on valmistatud polüetüleenkilest. Armatuurvõrk annab kilematerjalile tugevuse, kahepoolne lamineerimine, aga tagab tema hüdroisoleerivad omadused ja aurupidavuse.
Paigaldamine: aurutõkkekiled kinnitatakse horisontaalselt või vertikaalselt soojusisolatsiooni sisekülje poolt vahetult sarikatele või teistele kandvatele katusekonstruktsiooni elementidele metallklambritega või lamepeaga tsingitud naeltega. Kilede ülekattepinna laiuse järgmise paaniga määrab ära kilematerjali serva tõmmatud must joon. Ei vertikaalse ega horisontaalse ülekatte laius ei tohi mitte mingil juhul olla alla 10 cm. Kilet võib kasutada mõlemat pidi.
 

Aurutõkkekile peegeldava alumiiniumkihiga

Kasutusala: Alumiiniumkiht annab kilele kõrgendatud aurutõkkeomadused ning peegeldab osa soojuskiirgusest tagasi siseruumidesse. Seda kilet võib kasutada ka alusmaterjalina põrandasoojenduse paigaldamisel.

Omadused: Kilematerjal koosneb neljast kihist. Põhikiht - polüetüleenribadest koosnev armatuurvõrk, kaks välimist kihti on polüetüleen kilest. Materjali alumine külg on kaetud spetsiaalse soojust peegeldava alumiiniumkihiga. Kilet ei ohusta mädanik ega hallitus, see ei karda kahjureid ega oma kahjulikke mõjusid inimeste ja loomade tervisele ning on väga pikka elueaga.

Paigaldamine: Kilet paigaldatakse selliselt, et tema alumine soojustpeegeldav alumiiniumkiht oleks suunatud objekti sisemusse. Soojuspeegeldusvõime säilitamiseks on tarvis monteerida kile nii, et jääks õhkvahe 4-6 cm. Selle vahe vähendamisel alla toodud parameetrite säilib küll aurupidavus, kuid kaovad soojust peegeldavad omadused.
 

Hinnapäring

Kui tunnete huvi meie teenuste või kaupade vastu, siis saatke hinnapäring, täites alloleva vormi.Jälgi Facebookis

Aadress:

Kopli 72a, 10412 Tallinn, Estonia

Helistage meile:

Abilis OÜ VAT EE100063280
+372 660 3037
+372 50 59 064
+372 660 3032
abilis1