Ehitusmaterjalid
   
PB 20
Positsiooni töötraksid PB 20 – puusa jäikelementidega positsiooniavadega ning klambriga suuruse määramiseks, liidesed tööriistakoti kinnitamiseks. Suurus M,XL,XXL
BASIC

Vahend millega teostatakse standardseid töid ehituses – katusepanijad, plekksepp jne.

Turvatraksidel BASIC on ees- ja taga kinnitusaasad, reguleeritavad õla traksid. Esimene ja tagumine turvalint on pikendatud - suurused M-XL ,XXL
LX1
Vahendi eripära seisneb selles, et rinnalintidel asuvad aasad, mis on mõeldud põhiliselt teiste isikute kinnitamiseks ning tõstmiseks nt. punkritesse, kaevandustesse, tsisternidesse jne.
Turvatraksid LX 1 – tagumine kinnitusaas, kaks rinnakinnitusaasa, mis on ettenähtud esemete või inimeste kinnitamiseks, reguleeritavad õlalindid ning vöötraksid. Suurus M-XL , XXL
 
LX2
Universaalsed turvatraksid on väga laia kasutusalaga.
Turvatraksid LX 2 – tagumise ja esimese kinnitusaasaga- positsioneeritud turvavöö küljeaasadega, reguleeritavad õla ja puusatraksid, pikendatud esimesed ja tagumised surumiselemendid.
Suurus M-XL , XXL
LX3
Laia puusavööga ning elastsete traksidega. Võib soovitada pikaajalisteks töödeks konstruktsioonidel, postidel jne.
Turvatraksid LX 3 – tagumiste ja esimeste kinnitusaasadega, lai positsioneeritud vöö küljeaasadega, patjadega puusatraksid, elastsed õlatraksid, reguleeritavad õla ja rihmtraksid.
Suurus M-XL, XXL
PROFI
 

Mugavad turvatraksid hea ergonoomilise ehitusega. Kasutatakse töötamisel konstruktsioonidel, postidel ning isikute evakueerimisel. Vahendit võib kasutada ka eriüksuste töös – sõjavägi, politsei, pääste jne.

Turvatraksid PROFI – tagumiste ja esimeste turvaaasadega, aasad isikute päästmiseks ja evakueerimiseks. Positsioneeritud vöö küljeaasadega, reguleeritavad õla-, puusa ,-ning seljarihmadega.

Suurused M-XL, XXL

Hinnapäring

Kui tunnete huvi meie teenuste või kaupade vastu, siis saatke hinnapäring, täites alloleva vormi.Jälgi Facebookis

Aadress:

Kopli 72a, 10412 Tallinn, Estonia

Helistage meile:

Abilis OÜ VAT EE100063280
+372 660 3037
+372 50 59 064
+372 660 3032
abilis1