Ehitusmaterjalid
Antud köied on teistega võrreldes väga vastupidavad hõõrdumisele, kõrgetele temperatuuridele ja pika elueaga kuivatussektsioonides.
Iga köis omab erinevat värvust ja nime.
Köie punumine peab toimuma vastavalt juhendile. Laadimisköied paberitootmises peavad olema kasutatud otstarbekohaselt ning neid ei või kasutada teistel eesmärkidel. Köie eritöötlus ei võimalda kasutada köisi teistel eesmärkidel (näiteks tõstmiseks jne). Müüja ei vastuta köie mitteotstarbelise kasutamise eest.
 

Powerline UNO

Kõige levinum laadimisköis paberitööstuses. Lihtne köisi omavahel ühendada, hea vastupidavus hõõrdumisele ning pikaajalistele temperatuuride mõjudele kuivatusruumides.
Kõikumise ning kokkupressimise vältimiseks peavad UNO köied olema pidevalt pinges.


Powerline DUO

Parim köis liimimismasinate jaoks ning värvimis- ja lakkimismasinate jaoks. Köie sisse ei satu abrasiivosakesed või tolm.
Köite kokku ühendamine peab toimuma täpselt ettenähtud juhendite järgi.
DUO köied töötavad väga sujuvalt suure pinge all.
 

Superline UNO

SUPERLINE UNO – ühekordne köis, ilma südamikuta ning seest tühi. Seda on väga lihtne teiste köitega ühendada. Tänu supermäärdele peab hästi vastu kõvastunud tärklisele, mis tekib liimimispressi rataste soontes.
Väga hea omadustega ka märjas olekus. Soovitame köit korralikult pingutada.
 

Superline DUO

SUPERLINE DUO- topeltköis südamikuga. Tänu punutise superkonstruktsioonile ning määrdeainele ei satu köie sisse mingid osakesi ega tolmu.

Väga hea kasutamiseks liimipressis, kus rattasoontesse kogub kõvastanud tärklis, samuti niisketes tingimustes.

DUO köied töötavad väga sujuvalt, ei tõmbu kokku isegi väikese pinge all. Punumine peab toimuma vastaval köite ühendamise juhenditele, mis on välja töötatud Lanex-i poolt.

 

EXTRALINE UNO

EXTRALINE UNO – ühekordne köis, seest tühi ning ilma südamikuta. Valmistatakse lisavõrguga kogu punutise ulatuses ning supermäärdega.
EXTRALINE UNO köit on lihtne ühendada. Tänu tugevatele kaitsekiududele peab köis vastu mikrokristallidele, mis on kattepastade koostisosad.
Samuti on antud köis vastupidav kõvastunud tärklisele, mis asub liimipressi rattasoontes. Sellele köiele soovitame tugevat pingutamist.
Köie laitmatuks töötamiseks on äärmiselt oluline punutise kvaliteet.
 

LANEX tööriistad

LANEX-il on olemas nõel, mida on väga mugav kasutada punutud köite ühendamisel.
Samuti on olemas spetsiaalsed käärid ning selged ja arusaadavad juhendid köite ühendamiseks. Tehnilised juhised aitavad vältida köite purunemist.

 

Hinnapäring

Kui tunnete huvi meie teenuste või kaupade vastu, siis saatke hinnapäring, täites alloleva vormi.Jälgi Facebookis

Aadress:

Kopli 72a, 10412 Tallinn, Estonia

Helistage meile:

Abilis OÜ VAT EE100063280
+372 660 3037
+372 50 59 064
+372 660 3032
abilis1