DASHCAM 46

  169.99

  Kompaktne, diskreetne kriipskaamera, millel on lai vaade 1080p HD-s

  • Lai 140-kraadine vaateväli pildistab täiustatud 1080p HD-kaadrit
  • Salvestab ja salvestab vahejuhtumid automaatselt
  • Dash Cam automaatse sünkroonimise abil saate Garmin Drive  -rakenduse abil juhtida ja taasesitada oma nutitelefonis kuni nelja kaameraga kaadreid.
  • Hääljuhtimine 1 võimaldab hõlpsalt salvestada video või pildi, alustada / peatada helisalvestuse või käivitada / peatada Travelapse ™ videohõivefunktsiooni
  • Juhi hoiatused hõlmavad edasist kokkupõrget, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusi 2 ja hoiatusi “Go” juhi teadlikkuse tõstmiseks
  • Punase tule kaamera ja kiiruskaamera 3 asukohateateid saab värskendada nii tihti kui soovite

  Juhtige oma häälega

  Juhtige oma häälega kriipsukest. Öelge lihtsalt “OK, Garmin”, et salvestada video või stoppkaadrit, käivitada / peatada helisalvestus või käivitada / peatada Travelapse videohõive funktsioon.

  Juhtimine oma häälega

  Jäädvustage stseen

  Laia 140-kraadise vaateväljaga haarab see keskkonda – sealhulgas enamikku ristliiklust – ning sisaldab üksikasjalikke aja- ja GPS-asukoha andmeid, määrates täpselt sündmuste toimumise koha ja aja. See registreerib sujuvalt pidevas ahelas, salvestades kõik vahejuhtumid, kui need aset leiavad. Taasesitage kaadreid otse armatuurlaua ekraanil – või vaadake oma telefonis ülevaadet Garmin Drive’i rakenduse abil.

  Jäädvusta stseen

  Dash cam automaatne sünkroonimine

  Dash Cam Auto Sync ühendab juhtmevabalt kuni neli Garmini juhtpaneeli teie sõiduki esi-, taga- ja külgedel, et saada praktiliselt täielik 360 ° leviala. Kui salvestate video ühe kriipsu kaamerasse, salvestavad selle ka teised. Kasutage nutitelefonis Garmin Drive’i rakendust, et luua pilt pildis-pildis video kahest vaatenurgast korraga. See muudab videote jagamise sõprade, kindlustusagentuuride või juriidiliste asutustega hõlpsaks.

  Dash Cam automaatne sünkroonimine

  Sõitke suurenenud teadlikkusega

  Juhihoiatused aitavad teid ümbritsevatel sõidukitel silma peal hoida. Edasine kokkupõrge, sõidurajalt lahkumine ja “Go” hoiatused töötavad juhi teadlikkuse tõstmiseks. Garmin Drive’i rakenduse kaudu saate märguandeid punase tule kaamera ja kiiruskaamera 2 asukoha kohta tellimusteta värskendustega.

  Sõida suurenenud teadlikkusega
  Sõida suurenenud teadlikkusega

  Jagage sõitu Travelapse’iga

  Funktsioon Travelapse pakub lihtsat ja lõbusat viisi oma seikluste registreerimiseks ja jagamiseks, koondades tundide pikkused sõidutunnid tipphetkedeks.

  Jagage Drive'i Travelapsega

  Täiendav USB-tugi

  Komplekti kuuluv kahekordne USB-toiteadapter säilitab telefoni või muude lisaseadmete laadimisvõimaluse, kui toiteallikat toidetakse. Komplekti kuulub ka kaks toitekaabli varianti, mis võimaldavad marsruuti üles (4 m) või allapoole (1,5 m).

  Kaitse parkimisel

  Parkimisrežiim jälgib teie auto ümbrust, kui teie auto on pargitud ja mootor ei tööta. Kui liikumine tuvastatakse, alustab see automaatselt salvestamist (vajab parkimisrežiimi kaablit , müüakse eraldi; soovitatav on professionaalne paigaldamine).

  Sisseehitatud Bluetooth ® ja Wi-Fi ®

  Sisseehitatud Bluetooth ja Wi-Fi muudavad hõlpsasti Garmin Drive’i rakenduses hõivatud meediumite juhtmevaba vaatamise, redigeerimise ja jagamise.

  1 Hääljuhtimine on saadaval inglise, prantsuse, itaalia, hispaania, saksa ja rootsi keeles.
  2 Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni kahjustada; Lisateavet leiate veebisaidilt Garmin.com/warnings
  3 Punase tule ja kiiruskaamera hoiatused pole kõigis piirkondades saadaval

  Bluetoothi ​​sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja Garmin kasutab neid kaubamärke litsentsi alusel.

  Saadaval järeltellimisel