ECHOMAP ULTRA 102SV

  1,999.00

  Preemium klassi sonariga kaardiplotter

  • 10” puuteekraaniga komboseade on varustatud kõik-ühes anduriga: CHIRP traditsioonilise, Utra High-Definition ClearVü ja SideVü skanneeriva sonariga
  • Toetab kogu Garmini  Panoptix™ sarja sonareid ja Panoptix LiveScope™ skanneerivat sonari süsteemi ka. Panoptix LiveScope LVS12 sonar
  • Jagga sonari, teekonna ja huvipunktide andmeid teiste ECHOMAP Ultra 10” ja 12” seadmete vahel ning ECHOMAP Plus 7” ja 9” eadmetele
  • Garmin Quickdraw™ Contours – võimaldab luua isiklikke kaarte kus sügavusjooned märgitakse 30cm täpsusega
  • Wi-Fi® tugi tagab ühenduse ActiveCaptain™ tasuta rakendusega, millega pääseb ligi OneChart™-, nutiteavituste-, Garmin Quickdraw™ Community jt. andmetele
  • NMEA 2000® võrgu tugi võimaldab ühendada lisaandureid, autopilooti, digitaalseid lüliteid, ilmateadet, FUSION-Link™ audio süsteemi jpm.
  ECHOMAP Ultra Series

  ECHOMAP Ultra 102sv kombinatsioonil on kõik vajalik edukaks kalastuseks: 10″ üliselge ekraan ja andurite arsenaal – CHIRP traditsiooniline, Utra High-Definition ClearVü ja SideVü skanneeriv sonar. Navigeerimisel on abiks täpsed Garmini  BlueChart® g3 ja BlueChart® g3 Vision kaardid mis nüüd põhinevad tuntud Navionics® andmetel.

  Panoptix sonari tugi

  Lisaks ECHOMAP Ultra 102sv komplektis olevale GT54UHD-TM andurile ühildub ta Garmini  Panoptix™ sarja sonartega ja Panoptix LiveScope™ skanneeriva sonari süsteemiga ka. Panoptix LiveScope LVS12 sonariga.

  Our Premium Sonar Support

  Jaga sonarit, punkte ja teekondasid

  Juhul kui alusel on rohkem seadmeid (EchoMap Ultra 102 ja 122, Echomap UHD ja Plus 72 ja 92) saad edastada kõiki andmeid ühelt.

  QUICKDRAW Contours – loo oma kaardid

  Saad jooksvalt luua isiklikke kalastuskaarte 30cm sügavusjoontega ja siis kohandada need oma vajadusteks. Oma kogutud andmeid ja kaarte võid jagada Quickdraw Community Garmin Connect™ keskkonnas.

  Our Premium Sonar Support

  Täpsed navigeerimise kaardid

  Garmini BluChart g3 kaardid põhinevad tuntud Navionics® andmetel. Määra aluse sügavus ja kõrgus ning plotter arvutab automaatselt teekonna sihtpunkti. (pakutud teekond on soovituslik – pead teekonna paberkaardil üle kontrollima).

  Our Premium Sonar Support

  Ühendus ACTIVECAPTAIN® rakendusega

  Tasuta kõik-ühes ActiveCaptain rakendus aitab sind kus iganes sa ka  oled. Ühendades nutiseadme oma kaardiplotteriga Wi-FIga pääsed  ActiveCaptain vahendusel ligi OneChart keskkonnale kust saad laadida tarkvara uuendusi, osta ja uuendada kaarte. Tagab nutiteavitused ja ühenduse  Quickdraw Community teiste loodud kaartide andmebaasile jpm.

  Our Premium Sonar Support

  Paadilt lahkudes võta ECHOMAP Plus kaasa

  ECHOMAP plotter on kergesti eemaldatav – pole vaja juhtmeid eraldi lahtiühendada ega kruvisid keerata. Ekraan on eemaldatav ühe käeliigutusega.

  1Auto Guidance is for planning purposes only and does not replace safe navigation operations
  2When paired with a compatible smartphone; see Garmin.com/ble

  Wi-Fi is a registered trademark of the Wi-Fi Alliance.

  Saadaval järeltellimisel

  Kategooriad: ,