GPSMAP 78S

  349.00

  GPSMAP 78s on suurepärane GPS metsa, maale, merele. Terav värviline ekraan, vastupidav korpus, kõrg-tundlik GPS vastuvõtja, baromeetriline altimeeter, 3-teljeline elektrooniline magnet kompass, microSD mälukaardi pesa lisakaartide paigaldamiseks, lisaks 1.7GB sisemälu. Ja mis peamine – seade on veekindel ja ujub veepinnal.

  Avasta
  GPSMAP 78s Garmin GPS seadmel on sisse-ehitatud maailma baaskaart, et saaksid kõikjal vabalt liigelda. Ja nagu teised 78 seeria seadmed, on ka GPSMAP 78s seadmel veekindlus IPX7 standardile vastav ja see isegi ujub vees.

  Püsi kursil
  GPSMAP 78s`l on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel.

  Jaga juhtmevabalt
  GPSMAP 78s`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Dakota, Foretrex, Oregon ja Colorado kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks samasugusele seadmele puuduta lihtsalt “Saada” nuppu.

  Kiire satelliitide leidmine
  Kõrg-tundliku, WAAS toega GPS vastuvõtja ja HotFix satelliitide asukoha ennustus funktsiooniga GPSMAP 78s leiab asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab signaali ka tihedas metsas või kõrghoonete läheduses. Kindel eelis – kas oled paksus metsad või kõrgete hoonete või puude läheduses – GPSMAP 78s aitab sul leida tee, kui seda kõige enam vajad.

  Lisa kaarte
  Kaartide lisamine ja valimine Garmin`i microSD kaardile salvestatud valiku hulgast on imelihtne – pakkuda on: teede kaardidmaastiku kaardidmere kaardid. Mugavalt lisa Bluechart G2 eelsalvestatud merekaarte või City Navigator NT kaarte navigeerimiseks teedel. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks. Lisaks saad GPSMAP 78s seadmele läbi Google Earth rakenduse enda või kellegi teise tehtud kaarte laadida (pildi failina).

  Püsi ühenduses
  Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connectkeskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

  Otsi seiklusi
  GPSMAP 78s võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX faile geopeituse punktidest. Üleminek paberivabale geopeitusele on kasulik loodusele ja aitab suurendada leidmise tõhusust. GPSMAP 78s salvestab ja kuvab punktide põhilisi andmeid sh. asukohta, maastik, raskusaste, vihjed ja kirjeldus, mis tähendab et pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Pildivaatlejaga saad pilte oma seiklustest ka teistele näidata. Õhuke ja kerge GPSMAP 78s on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.

  GPSMAP 78s: värvirikkad kaardid, vastupidav disain – kõik mida seiklusteks vaja.

  Saadaval järeltellimisel

  Kategooriad: ,