fbpx

Keraamiliste seinte ja lagede sügavkülmvärv NUOVAMAT

5.1341.24

Eriti hõõrdumiskindel pestav sügav matt vesidispersioon-akrüülvärv. Sisaldab kõrgeefektiivsusega keraamilisi mikroosakesi andes värvile eriti suure vastupidavuse nii märjale kui ka kuivale hõõrdumisele, pesule. NUOVAMAT mis on mõeldud krohvitud, betoon-, tellis- ja kipsplaatidest seinte ja lagede värvimiseks suure ekspluatatsioonikoormusega siseruumides (elu-, kontori- ja üldkasutatavates ruumides jm), aga ka reljeefsete akrüülist ja klaasriidest seinakatete värvimiseks. Sobib viimistlustöödeks niisketes ruumides (vannitoad, san-sõlmed jms). Tänu heale «kiht-kihil» piiride maskeerimise võimele sobib suurepäraselt defektsete piirkondade värviparandusteks. Alusvärvi A võib kasutada valgena või toonida heledates toonides.

KASUTAMINE:

Enne kasutamist segada. Vajaduse korral lisada vett kuni tööviskoossuse saavutamiseni. Enne värvimist puhastada pind kriidist, kooruvast värvist ja mustusest. Poorsed pinnad on soovitav kruntida krundiga FORAKRIL BASE, AKROPRIM või värviga MOVILAT BASE. Kruntimiseks võib kasutada ka kuni 15 mahuprotsendi veega lahjendatud värvi NUOVAMAT ennast.Kanda pinnale pintsli, rulli või pihustiga kahe kihina õhu- ja pinnatemperatuuril mitte alla +5°С.

Tootekood: RL40 Kategooriad: , ,
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Please accept cookies for optimal performance.
Accept
Privacy Policy