fbpx

PÕHJA-AMEERIKA MÄLUKAART

75.00

Komplektis microSD mälukaart koos SD adapteriga, City Navigator 2011 NT, Põhja-Amerika. Sobib auto ja käsi gps seadmetele, millel on mälukaardipesa. Kaardid sisaldavad kogu ulatuseses USA, Kanada. Lisaks Mehhiko, Puerto Rico, U.S. Neitsisaared, Kaimanisaared, Bahama suuremate linnade ja külade alad. Lisaks maanteed, osariikidevahelised teed, avalikud ja erateed koos täiendustega nagu sõidu keelud, ümbersõidu juhendamisega, kiirus kategooriad ja muud navigeerimise omadused. Näitab 6 millionit huvipunkti: toitlustus, majutus, vaatamisväärsused, meelelahutus, ostlemiskohad, hädaabi teenused, postkontorid, laagriplatsid, kinod jne. Postiindeksi tugi Kanadas. Teeb automaatselt punktist-punkti tee ühilduvatel Garmin seadmetel.

Vaata interaktiivset kaarti!

Teadmiseks: Mälukaartidele eelsalvestatud kaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis. Mälukaardile ei tohi lisada muid kaarte. Kaardi kustumise korral ei saa seda enam taastada. Kahjustatud kaarti tagasi ei osteta ega kompenseerita. Samuti ei saa antud kaarte uuendada. Kui soovid oma mälukaardil olevaid kaarte uuendada, tuleb osta uus kaart täishinnaga.

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: , ,
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Please accept cookies for optimal performance.
Accept
Privacy Policy