fbpx

Tiksotroopsed alküüdemailid PENTALUX T, PENTALUX TM

8.1125.16

Tiksotroopse struktuuriga alküüdemailid ei tilgu vertikaalpindadelt värvimistööde ajal maha. Puit- ja krunditud metallpindade värvimiseks nii ruumis sees kui ka väljas. Emaili on soovitatud eeskätt lamedate objektide värvimiseks (näiteks uksed, uksepiidad jne). PENTALUX  T – läikiv; PENTALUX  TM – poolmatt.

KASUTAMINE:

 

Enne kasutamist 10–20 sekundit segada. Kui on vaja intensiivsemat segamist, näiteks lahusti lisamise või toonimise korral, on soovitatud email peale kanda pärast tiksotroopse (geelilaadse) struktuuri taastumist ehk 0,5–1,0 tunni pärast. Email on kasutamiseks valmis ja enamasti ei vaja lahjendamist. Erijuhtudel, näiteks pintsliga väikesemõõtmeliste keerulise profiiliga või reljeefsete toodete värvimisel on soovitatud lahjendada lakibensiini või lahustiga VAITSOL kuni 4% mahust. Soovitatav töövahend pealekandmiseks on rull. Pintslit on lubatud kasutada ainult väikesemõõtmeliste keerulise profiiliga või reljeefsete toodete värvimisel. Kanda puhtale kuivale või eelnevalt krunditud pinnale ühe (maksimaalselt kahe) õhukese kihina.

Tootekood: RL29 Kategooriad: , ,
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Please accept cookies for optimal performance.
Accept
Privacy Policy