fbpx

AIS-SART kronšteiniga JORTON

  658.80

  Tron AIS SART ainulaadne ja uuenduslik omadus on kombinatsioon selle füüsilisest suurusest ja tehnilistest võimalustest. Tron AIS SART korpus on identne Jotroni Radar-SART tüübiga Tron SART20, – see on kogukõrgusega 251 mm ja kaaluga ainult 450 g. Tehniliselt põhineb Tron AIS SART järgmistel printsiipidel: üksus programmeeritakse tootjalt kordumatu ID-koodiga ja võtab oma asukoha vastu sisemise GPS-antenni kaudu. Neid andmeid ühendatakse ja edastatakse rahvusvaheliste AIS-kanalite (AIS A ja AIS B) kaudu mereala VHF sagedusalas.

  Tron AIS-SART GMDSS otsingu- ja päästesaatja on märgistatud rattaga vastavalt Euroopa Nõukogu direktiivile 96/98 / EÜ ja viimasele komisjoni direktiivile 2011/75 / EL (seitsmes muudatus).

  Vastavalt IMO SOLASe muudatusettepanekule resolutsioonis MSC.256 (84) saab nii Tron AIS-SART kui ka Tron SART20 kasutada otsingu- ja päästetööde seadmena, mis annab laevaomanikule vabaduse valida kumbagi toodet vastavalt SOLASe konventsiooni III peatüki reegli 2.2 nõuetele.

  1 laos (saab järeltellida)

  Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
  Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
  This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Please accept cookies for optimal performance.
  Accept
  Privacy Policy