Meie firma Abilis OÜ kaudu võib teostada kontrolli ja remonti järgmiseid turvavahendeid ja tööriiste:

  • Tulekustatid
  • Päästevestid
  • Trapid
  • Tõsteseadmed

Tulekustati

Tulekustuti

On väga oluline, et tulekustuti kontrollitaks õigeaegselt. Kuna töötav tulekustuti võib tulekahju korral inimelusid päästa. Kui tootja ei ole tulekustuti kontrolli sagedust ette näidanud siis kontrollitakse tulekustutit: üks kord aastas, kui kustutit hoitakse kohas, kus talle mõjuvad niiskus, vibratsioon või temperatuurikõikumised (näiteks auto tulekustuti) üks kord kahe aasta jooksul, kui kustutit hoitakse kuivas ja ühtlase temperatuuriga kohas ( nt. siseruumid).

Loe lisaks: Nõuded tulekustutile

Päästevest

 

Isetäituvate päästevestide puhul tuleb järgida tootja poolt etteantud hooldusperioodi. Kui hooldusperiood ei ole määratud, soovitame vesti kontrollida iga aasta, peale ostmist. Päästevesti tuleks kontrollida isegi sel juhul, kui see on olnud kasutamata või ei ole kasutusperioodi jooksul ka avanenud. Enne merele minekut tuleks kontrollida oma päästevesti. Selleks et võiksime teile sertifikaati väljastada tuleb teatada meile järgmised andmed: aluse tüübi, nime ja omanikku, milline lipp on alusel, reg nr., paukvesti valmistaja.

Trapp

 

Meie firma kaudu saate läbida kontrolli ja vajaduse juhul tellida trapi remonti.

Tõsteseadmed

Tõsteseade

Kinnitusvahendite ja tõsteseadmete ülevaatus. Võtame vastu kontrollimiseks: kinnitusketid, kinnitustrossid, konteinerite kinnitusvahendid, saematerjalide slingid, koormakinnitusrihmad.