fbpx

Krunt NOVAKOR

6.06130.39

Korrosioonivastane alküüdkrunt, mis sisaldab üliefektiivseid korrosioonivastaseid pigmente. Mõeldud teraspindade kruntimiseks välitingimustes, enne alküüd- või uretaanalküüdemailiga Pentaprim, Pentatop Universal, Pentalux T, Neosprint 30, URF-1128 või Rialkid katmist.

KASUTAMINE:

 

Enne kasutamist segada krunti hoolikalt, vajaduse korral lahjendada ksülooliga või lahustitega SOLVEKS või SOLVEKS SPRINT: 0–5% mahust – rulli või pintsliga pealekandmisel. Pihustiga on lubatud krunti peale kanda ainult tööstuslikus värvimisosakonnas või-töökojas. Värvitav pind peab enne krundi pealekandmist olema puhastatud mustusest, korrosioonijääkidest (roostest) ja rasvavabaks tehtud. Pealekandmisel peab õhu- ja värvitava pinna temperatuur olema vähemalt +5 ºС. Suhteline õhuniiskus ei tohi olla üle 85%. Krunt kanda peale 1–2 kihina puhtale kuivale pinnale pintsli, rulli, pihusti või õhuta pihustusseadmega (otsiku diameeter 0,011″-0,017″).

Tootekood: RL49 Kategooriad: , ,
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Please accept cookies for optimal performance.
Accept
Privacy Policy