fbpx

TEKSTURDEKOR BASE

4.4540.81

Lahustipõhine immutusvahend sise –ja välistingimustes asuvate puitpindade kruntimiseks enne värvimist. Tungib hästi puidupooridesse, kaitstes pinda vee imendumise eest, parandab katte ilmastikukindlust ning naket järgnevate viimistlustoodetega.Soovitatakse pindade kruntimiseks enne nende värvimist vesilahustuvate värvide või lahusti baasil emailvärvidega, mis on ette nähtud puitpindade viimistlemiseks.Sobib tööstuslikuks kasutamiseks.

KASUTAMINE:

Toode on kasutusvalmis ega vaja lahjendamist. Enne kasutamist segatakse ja kantakse pintsliga puhtale kuivale puitpinnale 1-2 kihina. Erilise hoolega tuleb töödelda lauaotsi. Saavutamaks ideaalse sileda pinna on soovitav enne viimistlemist lakkide või dekoratiivsete puidukaitsevahenditega TEKSTURDEKOR BASE ga  töödeldud pind peeneteralise liivapaberiga lihvida. Õhu ja värvitava pinna temperatuur peab olema vahendi pealekandmisel  ja kuivamisel üle +5оС. Suhteline õhuniiskus ei või ületada 85%.

Tootekood: RL4 Kategooriad: , ,
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
Andke meile teada kuidas me võiksime oma e-poodi parendada?
This website uses cookies in order to offer you the most relevant information. Please accept cookies for optimal performance.
Accept
Privacy Policy